KONTAKTY

Stello-Trade s.r.o
Vlastenecké námestie 7
85101 Bratislava
tel: +421 903 345 617
napíšte nám
jaroslav.stellmach@kavicka.com
Ičo:46 116 168

ANKETA


Zelená káva - Green coffee "REVE"

Zelené zrnká kávy sú bohaté na polyfenoly a kyselinu chlorogénovú. Pomáhajú pri očistení organizmu a účinne telo zbavujú voľných radikálov.

Vedecké výskumy dokázali, že kyselina chlorogénová znižuje krvný tlak. Na rozdiel od nápojov obsahujúcich kofeín výťažok zo zelenej kávy nie je povzbudzujúcim prostriedkom, pretože neobsahuje kofeín. Je potrebné zdôrazniť, že kyseliny chlorogénové sa nachádzajú len v nepražených zrnkách kávy.

 A preto sa firma STELLO-TRADE  rozhodla priniesť na trh  Zelenú kávu "REVE", nepražená zelená káva, obsahuje všetky aktívne zložky zelenej kávy ktoré majú zdraviu prospešné  vlastnosti: pomáha odstranovať telesný tuk z problematických miest (zadok, boky, brucho), znížuje hladinu cholesterolu, obsahuje antioxidanti (chlorogenová kyselina), urýchluje metabolizmus a spalovanie cukrov, znižuje chuť do jedla.

Zistenia týkajúce sa úbytku hmotnosti závisia od individuálnych požiadaviek uzívateľa 

Už čoskoro!!!!!!!!!!

Anniversario a Royal Blend získali Zlatú medailu na Medzinárodnej Coffee Ochutnávke 2012.

Už tretí rok po sebe  zmes od " La Genovese caffe Dal 1936 " získala zlatú medailu na Medzinárodnej Coffee Ochutnávke.Skončil sa  v Brescii štvrtý ročník " Medzinárodnej  Coffee ochutnávky " , na medzinárodnej súťaži káv z celého sveta . 26 rozhodcov z 11 krajín dostalo za úlohu ohodnotiť 113 káv z 13 krajín : pravdivý  medzinárodný test , ktorý rozhodol o víťazných produktoch súťaže .

Po zlatých medailách  získaných v roku 2008 a 2010 zmesou " Qualit? Oro " , La Genovese dostala v tomto roku dve zlaté medaily v kategórii Mixes Italian espresso: " Gran Miscela Anniversario " a " kvalita Royal " . Tieto dve zmesi sú vyrobené z najlepších kávových zŕn odrody Arabica , vyznačujúci sa mimoriadnou bohatou vôňou kombinujúcou tóny čerstvého ovocia a tropických kvetov , s tónmi čokolády a korenia .

Toto ocenenie  excelentnosti je odmenou nielen za chuť a arómu jemných zmesí La Genovese , ale aj za kvalitu , ktorou sa vždy vyznačovala pražiareň v Albenge a ktorá jej priniesla úspech a uznanie na celom svete.

 
 
 
YmI3Nzk0Nj