KONTAKTY

Stello-Trade s.r.o
Vlastenecké námestie 7
85101 Bratislava
tel: +421 903 345 617
napíšte nám
jaroslav.stellmach@kavicka.com
Ičo:46 116 168

ANKETA


PRAVÁ ČOKOLÁDA
LYRA je pradávny hudobný nástroj známy svojím božským zvukom a jedinečným tvarom. Dotykom rozozvučíme struny a vnímame zvuk, ktorý ak chceme a dovolíme mu, sa môže dotknúť duše. Pozrieme sa na lýru a očakávame harmóniu tónov, akou starí majstri hudobníci a bardi rozdávali ľuďom krásu. A krása naplňuje a rozširuje život.
LYRA je symbol, ktorého kvality sa snažíme vložiť do našej čokolády. Napĺňa nás neustále zdokonaľovanie a prekonávanie výsledkov, ktoré predtým boli cieľmi. Vyberáme suroviny, v ktorých vidíme možnosti a s pokorou ich pretvárame do našej čokolády. Zbierame skúsenosti aj u pestovateľov na kakaovníkových plantážach a snažíme sa pochopiť čokoládu v celej jej neuveriteľnej komplexnosti od výsadby malého stromčeka až po výber toho najlepšieho obalu na hotový výrobok.
LYRA je ručne vyrábaná čokoláda. Naša čokoláda potrebuje ľudský dotyk, pretože dotyk je vyjadrením dôvernosti. V jazyku dôvernosti sú odhaľované tajomstvá a náš cieľ je odhaliť čo najviac tajomstiev čokolády.
LYRA si želá pohladiť naše zmysly. Príroda čisto a úprimne ponúka naplnenie zmyslov. Priroda obnovuje a pripomína nám že ju nemôžeme opustiť. Preto vyberáme iba najkvalitnejšie prírodné produkty:  kakao z kakaovníkov criollo a trinitario FINO DE AROMA, čo je len asi 6% ceľkovej svetovej produkcie kakaa, plantážne kakao z rôznych oblastí Kolumbie, trstinový cukor, prírodnú vanilku, lyofilizované ovocie, scukornatené lupene kvetov, kalifornské mandle, škoricu zo Sri Lanky, Morello čerešne...  A to všetko bez pridania chemických, či aromatických látok.
LYRA je bytosť. Žije tu, v prejavenom čase a priestore. Práca a snaha vydaná teraz, tvaruje neprejavený čas do prejavujúceho sa času, súčasnosti. Veríme, že naša práca má zmysel. Tvarujeme bytosť, ktorú tvoríme my všetci.
ODczMmF